Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet Duplex në Lushnje, KONGRESI ,LUSHNJE, Çmimi - 300,000EUR Total Biznes

3 years ago IMOBILIARE Fier   555 views

Euro €300,000

  • shitet-duplex-ne-lushnje-kongresi-lushnje-cmimi-300000eur-total-big-0
  • shitet-duplex-ne-lushnje-kongresi-lushnje-cmimi-300000eur-total-big-1
  • shitet-duplex-ne-lushnje-kongresi-lushnje-cmimi-300000eur-total-big-2
Vendodhja: Fier
ID: 173
Cmimi: Euro €300,000 E Negociushme

Shitet ambient biznesi , 'Lagja Kongresi' Lushnje .Ambienti ndodhet në qëndër të qytetit pranë rrugës kryesore. Sipërfaqe totale 200,31 m² pozicionohet në një zonë të favorshme, ku mund të shfrytëzohet për biznese si ,call center,rrobaqepsi,furr buke, por dhe biznese të tjera. Çmimi 300.000 €/Total. Për më shumë informacione dhe një vizitë në pronë na kontaktoni ☎ 069 702 2839

Informacione Shtese

Sip.Brendshme m2 200
Kati 1
Adresa/rruga KONGRESI ,LUSHNJE