Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet Apartament 2+1 ne Kombinat! Individuale

3 years ago IMOBILIARE Tirana   675 views

Euro €78,400

  • shitet-apartament-21-ne-kombinat-big-0
  • shitet-apartament-21-ne-kombinat-big-1
  • shitet-apartament-21-ne-kombinat-big-2
  • shitet-apartament-21-ne-kombinat-big-3
  • shitet-apartament-21-ne-kombinat-big-4
Vendodhja: Tirana
ID: 172
Cmimi: Euro €78,400 E Negociushme

Apartamenti eshte 2+1, 112m2, ndodhet ne katin e pare dhe shitet i mobiluar. Ështe ndertim i ri, i pajisur me dokumentacionin perkates . PER ME SHUME INFORMACION NA KONTAKTONI

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 112
Adresa/rruga Kombinat