Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Fier, shitet toke, siperfaqe 3000m2 Çmimi - 12,000EUR Total Individuale

3 years ago IMOBILIARE Fier   479 views

Euro €12,000

  • fier-shitet-toke-siperfaqe-3000m2-cmimi-12000eur-total-big-0
Vendodhja: Fier
ID: 171
Cmimi: Euro €12,000 E Negociushme

Shitet tokë arë në Rreth-Libofshë , Fier . Toka është 3000 m² dhe përdoret për çdo llojë aktiviteti bujqësorë . Shitet me një çmim prej 12000 € / total . Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin e telefonit +355 69 703 2243 

Informacione Shtese

Sip.Jashtme m2 3000
Adresa/rruga RRETH-LIBOFSHË