Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet Vilë në Fier, Afrim i Ri, Çmimi - 350,000EUR Total Individuale

3 years ago IMOBILIARE Fier   772 views
Vendodhja: Fier
ID: 169
Cmimi: Euro €350,000 E Negociushme

Okazion shitet vilë në lagjen Afrim i Ri , Fier . Vila ka një sipërfaqe prej 210 m² e ndarë në 3 kate , secili nga katet është
70 m². Çdo katë është 2+1. Në pjesën e përparme ka vend parkimi dhe oborr , në pjesën e pasme ka 1000 m² tokë . Shitet me një çmim prej 350 000 € / total . Për më shumë informacione dhe vizitë në pronë na kontaktoni. Tel: +355 69 703 2247

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Sip.Brendshme m2 210
Sip.Jashtme m2 1000
Adresa/rruga Afrim i Ri