Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Okazion ! Tirane Shitet apartament 2+1 Individuale

11 months ago IMOBILIARE Tirana   104 views

Euro €82,000

  • okazion-tirane-shitet-apartament-21-big-0

0.0 star

Vendodhja: Tirana
ID: 166
Cmimi: Euro €82,000 E Negociushme

Shitet apartament 2+1 pranë komunitetit të përzgjedhur të Don Boskos.
Apartamenti ndodhet në katin e 8-të dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi , kuzhinë , tualet , ballkon.
Sipërfaqja totale e apartamentit është 85.9 m2 dhe ambiente të përbashkëta 9.6m2.
Për më tepër informacion kontaktoni :

Email : [email protected]
Nr kontakti : 0698080800

Informacione Shtese

Sip.Brendshme m2 96
Kati 8
Adresa/rruga Don Bosko

 
Note: You must be logged in to post a review.