Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Tirane, Okazion: Shitet Apartament, siperfaqe 96.02m2 Çmimi - 690EUR për M2 Individuale

3 years ago IMOBILIARE Tirana   353 views

Euro €66,000

  • tirane-okazion-shitet-apartament-siperfaqe-9602m2-cmimi-690eur-per-m2-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 165
Cmimi: Euro €66,000

Shitet apartament 2+1 pranë Oxhakut.Apartamenti ndodhet në kat të 5-të dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi,kuzhinë,tualet,korridor.
Sipërfaqja totale e apartamentit është 96.02 m2.
Cilësia e lartë e ndërtimit dhe një komunitet i përzgjedhur e bëjnë këtë projekt të diferencuar.

Informacione Shtese

Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Kati 5
Adresa/rruga Pranë Oxhakut