Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Tirane, shitet Apartament, siperfaqe 127m2 Çmimi - 149,640EUR Total Individuale

3 years ago IMOBILIARE Tirana   345 views

Euro €150,000

  • tirane-shitet-apartament-siperfaqe-127m2-cmimi-149640eur-total-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 164
Cmimi: Euro €150,000 E Negociushme

Shitet, apartament në zonën Zogu I Zi tek Kompleksi Foleja e Gjelbër.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim me pamje nga brenda kompleksit dhe siperfaqe 124.7 m2.
Oragnizimi: Salloni I ndenjes, ambjenti gatimit, 2 dhoma gjumi , 2 tualete, ballkoni.
Kompleksi ka punime cilesore dhe kubature te rregullt.
Kompleksi Foleja e Gjelbër ofron standartin e ri të banesës me gjithë cilësitë e nevojshme për të jetuarin në komfortin optimal të një banese.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 127
Kati 5
Adresa/rruga Zogu i Zi