Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Durres, shitet Apartament, siperfaqe 71m2 Çmimi - 65,000EUR Total Individuale

3 years ago IMOBILIARE Durrës   474 views

Euro €65,000

  • durres-shitet-apartament-siperfaqe-71m2-cmimi-65000eur-total-big-0
  • durres-shitet-apartament-siperfaqe-71m2-cmimi-65000eur-total-big-1
  • durres-shitet-apartament-siperfaqe-71m2-cmimi-65000eur-total-big-2
  • durres-shitet-apartament-siperfaqe-71m2-cmimi-65000eur-total-big-3
Vendodhja: Durrës
ID: 163
Cmimi: Euro €65,000 E Negociushme

Shitet apartament 1+1 tek rezidenca Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit dhe shum prane detetit adriatik qe te ofrojne nje pamje fatastike dhe relaksuese.
Apartamenti dispon nje siperfaqe 71.42 m2 dhe 1 vend parkimi.
Ndodhet ne katin e 2 i cili organizohet nga nje sallon ndenjeje bashke me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Kompleksi “Vala Mar Residence” po ndertohet ne nje zone Elitare te detit Adriatik, prane gjirit te Lalzit, i paprekur nga turizmi masiv, vetem 38 km nga Aeroporti Nderkombetar i Rinasit dhe 42 km nga kryeqyteti, Tirane. “Vala Mar Residences” do te jete nje resort fantastik, ku apartamentet edhe vilat do te jene te rrethuara nga pishat edhe me pamje nga deti, buze plazhit me rere te paster. Apartamenti disponon dhe siperfaqe parcele ne shfrytezim 46.6 m2, si dhe e gjithe zona gezon facilitet e nevojshme.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Brendshme m2 71
Kati 2
Adresa/rruga Gjiri Lalzit