Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet Apartament në Durres, Gjiri Lalzit, Çmimi - 55,500EUR Total Individuale

3 years ago IMOBILIARE Durrës   806 views

Euro €55,500

  • shitet-apartament-ne-durres-gjiri-lalzit-cmimi-55500eur-total-big-0
  • shitet-apartament-ne-durres-gjiri-lalzit-cmimi-55500eur-total-big-1
  • shitet-apartament-ne-durres-gjiri-lalzit-cmimi-55500eur-total-big-2
  • shitet-apartament-ne-durres-gjiri-lalzit-cmimi-55500eur-total-big-3
Vendodhja: Durrës
ID: 161
Cmimi: Euro €55,500 E Negociushme

Apartamenti është i pozicionuar te kompleksi rezidencial Vala Mar, i ndërtuar së fundmi te Gjiri i Lalzit në Durrës.
I rrethuar nga kurorat e pishave të larta dhe të bukura, me shtrirje mbi 30 km, shtrihet plazhi i mrekullueshëm i Vala Mar Residenc.
Informacion mbi apartamentin: kati 3, sipërfaqja e apartamentit 58.32 m2.
Apartamenti është bosh dhe disponon: salloni ndenjes, dhoma gjumi, tualeti, ballkoni, punime cilësore, kubaturë e rregullt vendodhje strategjike pamje e mrekullueshme.
Afërsia me Tiranën e Durrësin e bën atë një shtëpi të dytë për cdokënd që jeton 20 deri në 40 minuta larg.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Brendshme m2 58
Kati 3
Adresa/rruga Gjiri Lalzit