Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet Apartament 2+1, Me hipoteke ne zonen Myslym Shyri Individuale

3 years ago IMOBILIARE Tirana   457 views

Euro €100,000

  • shitet-apartament-21-me-hipoteke-ne-zonen-myslym-shyri-big-0
  • shitet-apartament-21-me-hipoteke-ne-zonen-myslym-shyri-big-1
  • shitet-apartament-21-me-hipoteke-ne-zonen-myslym-shyri-big-2
  • shitet-apartament-21-me-hipoteke-ne-zonen-myslym-shyri-big-3
  • shitet-apartament-21-me-hipoteke-ne-zonen-myslym-shyri-big-4
Vendodhja: Tirana
ID: 16
Cmimi: Euro €100,000

Shitet Apartament 2+1, Me hipoteke ne zonen Myslym Shyri. Siperfaqja e apartamentit eshte 105m2. Apartamenti Organizohet ne 1 dhome ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet edhe 2 ballkone. .Ndodhet ne katin e 1-te te nje godine banimi me 5 kate. Zona perreth te mundeson te gjitha facilitetet, Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0676287567 ose 0684073990

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Jashtme m2 105m²
Kati 1
Adresa/rruga Adresa: Rruga Myslym Shyri