Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Tirane, shitet Apartament, siperfaqe 85m2 Çmimi - 120,000EUR Total Individuale

3 years ago IMOBILIARE Tirana   326 views

Euro €120,000

  • tirane-shitet-apartament-siperfaqe-85m2-cmimi-120000eur-total-big-0
  • tirane-shitet-apartament-siperfaqe-85m2-cmimi-120000eur-total-big-1
  • tirane-shitet-apartament-siperfaqe-85m2-cmimi-120000eur-total-big-2
  • tirane-shitet-apartament-siperfaqe-85m2-cmimi-120000eur-total-big-3
  • tirane-shitet-apartament-siperfaqe-85m2-cmimi-120000eur-total-big-4
  • tirane-shitet-apartament-siperfaqe-85m2-cmimi-120000eur-total-big-5
  • tirane-shitet-apartament-siperfaqe-85m2-cmimi-120000eur-total-big-6
  • tirane-shitet-apartament-siperfaqe-85m2-cmimi-120000eur-total-big-7
Vendodhja: Tirana
ID: 159
Cmimi: Euro €120,000 E Negociushme

Shitet apartament 2+1 në Bllok Rruga Sami Frashri prane Liqenit Artificial.
Informacion mbi apartamentin: Kati 10 banim, siperfaqa 85 m2.
Organizimi: ambjenti gatimit, salloni i ndenjes, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkoni.
Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Detaje te tjera: mobilim modern, kubature e rregullt, orientim lindje, pamje fantastike.
Zona ku ndodhet apartamenti eshte zone e qet e preferuar per banim dhe prane faciliteteve.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 85
Kati 10
Adresa/rruga Bllok, Rruga Sami Frasheri