Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Durres, shitet Vilë, Çmimi - 187,500EUR Total Individuale

3 years ago IMOBILIARE Durrës   515 views

Euro €187,500

  • durres-shitet-vile-cmimi-187500eur-total-big-0
  • durres-shitet-vile-cmimi-187500eur-total-big-1
  • durres-shitet-vile-cmimi-187500eur-total-big-2
  • durres-shitet-vile-cmimi-187500eur-total-big-3
  • durres-shitet-vile-cmimi-187500eur-total-big-4
Vendodhja: Durrës
ID: 155
Cmimi: Euro €187,500 E Negociushme

Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro !
Vila organizohet ne dy kate me siperfaqe totale trualli 477 m2 dhe siperfaqe ndertimi 120 m2.
Kati i pare organizohet ne sallon bashke me kuzhinen dhe nje tualet ndersa kati i dyte organizohet ne dy dhoma gjumi dhe nje tualet .Cilesia e ndertimit eshte fjala e fundit.
Vetem 35 km nga Tirana , 30 km nga aeroporti nderkombetar dhe 2 ore nga Prishtina , ky kompleks madheshtor ofron plazhe me rere, per banoret qe do jetojne dhe per vizitoret saj.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005

Informacione Shtese

Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 120
Sip.Jashtme m2 477
Kati 1
Adresa/rruga Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro