Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Okazion:Jepet me qira apartament 3+1 pranë Tregut Elektrik Individuale

3 years ago IMOBILIARE Tirana   371 views
Vendodhja: Tirana
ID: 154
Cmimi: Euro €350

Jepet me qira apartament 3+1 në zonën e Tregut Elektrik.
Apartamenti është i mobiluar në mënyrë cilësore dhe komode dhe ndodhet në katin e 3-të.
Ka 2 tualete,3 dhoma gjumi,1 kuzhinë të ndarë dhe 1 soxhorno open-space + ballkon

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 3+1
Sip.Brendshme m2 150
Kati 3
Adresa/rruga Pranë Tregut Elektrik