Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet Apartament në Tirane, Rruga e Dibres, Çmimi - 75,000EUR Total Individuale

11 months ago IMOBILIARE Tirana   130 views

Euro €75,000

  • shitet-apartament-ne-tirane-rruga-e-dibres-cmimi-75000eur-total-big-0

0.0 star

Vendodhja: Tirana
ID: 153
Cmimi: Euro €75,000 E Negociushme

Afer rruges se Dibres SHITET APARTAMENT 2+1 me cilesi te larte ndertimi dhe cmim
okazion. Apartamenti ka sip. 100 m2 i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, ndenje- ngrenie-
kuzhine, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje rezidence prestigjoze ,
mes ajrit te paster dhe qetsise.
Prane saj ndodhen kopshte, shkolla, poliklinika, linja urbane te aksesueshme shume lehte etj.
Cmimi : 75000 Euro
Per me shume informacion kontaktoni : 0698080026

Informacione Shtese

Hyrje:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 100
Kati 5
Adresa/rruga Rruga e Dibres

 
Note: You must be logged in to post a review.