Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Tirane, jepet me qera Apartament, siperfaqe 121m2 Çmimi - 650EUR Total Individuale

3 years ago IMOBILIARE Tirana   357 views
Vendodhja: Tirana
ID: 152
Cmimi: Euro €650 E Negociushme

Jepet per qira apartament 2+1 ne nje nga zonat me te bukura dhe te qeta te Tiranes ne zonen e Blloku tek Rruga Perlat Rexhepi shume prane Liqenit Artificial te Tiranes.
Apartamenti disponon nje siperfaqe totale prej 121 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati shume cilesor , me administrim shume te mire dhe me sistem sigurie.
Apartamenti perbehet nga salloni i bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, korridori qe ben shperndarjen e dhomave, 2 dhoma gjumi te mobiluara shume kendshem dhe me pamje fantastike, 2 tualete njeri i vendosur ne koridor dhe njeri i vendosur ne dhomen e gjumit martesore, ballkoni i cili komunikon me sallonin dhe dhomen e gjumit te femijeve.
Detaje te tjera: Aprtamenti jepet i mobiluar ne menyre bashkekohore, ne cdo dhome disponon kondicjoner dhe eshte i shtruar totalisht me parket.
Pozicjoni i apartamentit eshte fantastik pasi ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes midis Liqenit Artificial dhe Bllokut shum pran Xheko Imperial.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 121
Kati 4
Adresa/rruga Blloku tek Rruga Perlat Rexhepi shume prane Liqenit Artificial te Tiranes.