Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet Apartament në Tirane, Laprake, Çmimi - 63,000EUR Total Individuale

3 years ago IMOBILIARE Tirana   464 views
Vendodhja: Tirana
ID: 151
Cmimi: Euro €63,000 E Negociushme

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Laprakes ne Rrugen Dritan Hoxha.
Ndodhet ne katin e 3 banim dhe disponon nje siperfaqe prej 99 m2 me dokumentacion te rregullt hipotekor.
Apartamenti perbehet nga salloni dhe ambjenti i gatimit, korridori, 2 dhomat e gjumit, tualeti dhe ballkoni i bollshem.
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim e cila ka prane qendra tregtare, biznese private, Gjykata Administrative, supermarkete, shkolla dhe shumellojshmeri fleksibilitetesh eshte shume e aksesueshme me pikat kyc te qytetit, vetem 16 minuta larg nga qendra , 10 minuta larg nga Zogu i Zi dhe 32 minuta larg Aeroportit Nderkombetar i Tiranes.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005

Informacione Shtese

Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 99
Kati 3
Adresa/rruga Laprake