Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Lushnje, shitet Dyqan, siperfaqe 31m2 Çmimi - 6,000,000LEK Total Biznes

11 months ago IMOBILIARE Lushnjë   196 views

Euro €50,000

  • lushnje-shitet-dyqan-siperfaqe-31m2-cmimi-6000000lek-total-big-0

0.0 star

Vendodhja: Lushnjë
ID: 150
Cmimi: Euro €50,000 E Negociushme

Shitet dyqan në lagjen Gafurr Muço, Lushnje.
Sipërfaqa totale është 31 m², e organizuar në 1 dhomë dhe 1 tualet dyqani ndodhet në kryqëzimin e Lulishtes.
Çmimi i shitjes është 6 000 000 Lekë / Total. Pë më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ 069 703 2244

Informacione Shtese

Sip.Brendshme m2 31
Kati 1
Adresa/rruga Gafurr muco

 
Note: You must be logged in to post a review.