Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet Shtepi 1+1 me hipoteke ne rrugen Siri Kodra prane pallatit Komtakt Individuale

1 month ago IMOBILIARE Tirana   44 views

Euro €47,000

  • shitet-shtepi-11-me-hipoteke-ne-rrugen-siri-kodra-prane-pallatit-komtakt-big-0

0.0 star

Vendodhja: Tirana
ID: 15
Cmimi: Euro €47,000

Shitet Shtepi 1+1 me hipoteke ne rrugen Siri Kodra prane pallatit Komtakt .Siperfaqja eshte 46m2 Organizohet ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhoma gjumi 1 tualete + Dyqane, Mundesi shume e mire per investim, zona eshte ne projekt per nderimin e nje godine te re banimi . Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mund te na kontaktoni: C. 0684073991 C. 0684073990

Informacione Shtese

Hyrje:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Jashtme m2 46m²
Adresa/rruga Adresa: Rruga Siri Kodra, Kati

 
Note: You must be logged in to post a review.