Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Ambjent Biznesi ne Rrugen Siri Kodra! Biznes

3 years ago IMOBILIARE Tirana   455 views

Euro €176,000

  • ambjent-biznesi-ne-rrugen-siri-kodra-big-0
  • ambjent-biznesi-ne-rrugen-siri-kodra-big-1
  • ambjent-biznesi-ne-rrugen-siri-kodra-big-2
  • ambjent-biznesi-ne-rrugen-siri-kodra-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 149
Cmimi: Euro €176,000 E Negociushme

Ambjenti eshte 55 m2 dhe eshte perdorur me pare si Farmaci. Ndodhet ne zone te preferuar.

Informacione Shtese

Sip.Brendshme m2 55
Adresa/rruga Rruga Siri Kodra