Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Kavaje, Spille. shitet Tokë Truall në bregdet, siperfaqe 2345m2 Çmimi - 50EUR për M2 Individuale

3 years ago IMOBILIARE Kavajë   838 views

Euro €117,000

  • kavaje-spille-shitet-toke-truall-ne-bregdet-siperfaqe-2345m2-cmimi-50eur-per-m2-big-0
  • kavaje-spille-shitet-toke-truall-ne-bregdet-siperfaqe-2345m2-cmimi-50eur-per-m2-big-1
  • kavaje-spille-shitet-toke-truall-ne-bregdet-siperfaqe-2345m2-cmimi-50eur-per-m2-big-2
  • kavaje-spille-shitet-toke-truall-ne-bregdet-siperfaqe-2345m2-cmimi-50eur-per-m2-big-3
  • kavaje-spille-shitet-toke-truall-ne-bregdet-siperfaqe-2345m2-cmimi-50eur-per-m2-big-4
Vendodhja: Kavajë
ID: 147
Cmimi: Euro €117,000 E Negociushme

Shitet tokë truall në bregdet, Spille, Rrogozhinë. Trualli ka një sipërfaqe prej 2345 m². Ndodhet në një zonë me prespektivë zhvillimi turistik dhe ka dalje direkt në rrugë, largësia nga deti 120 m. Çmimi 50 €/m² i negociueshëm. Për një vizitë në pronë ose për një informacion më të detajuar na kontaktoni. Cel : +355 69 703 2242

Informacione Shtese

Sip.Brendshme m2 2345
Adresa/rruga Spille, Rrogozhine