Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Durres, shitet Apartament, siperfaqe 85m2 Çmimi - 85,000EUR Total Individuale

3 years ago IMOBILIARE Durrës   435 views

Euro €85,000

  • durres-shitet-apartament-siperfaqe-85m2-cmimi-85000eur-total-big-0
  • durres-shitet-apartament-siperfaqe-85m2-cmimi-85000eur-total-big-1
Vendodhja: Durrës
ID: 145
Cmimi: Euro €85,000 E Negociushme

Apartamenti është i pozicionuar te kompleksi rezidencial Vala Mar, i ndërtuar së fundmi te Gjiri i Lalzit në Durrës.
I rrethuar nga kurorat e pishave të larta dhe të bukura, me shtrirje mbi 30 km.
Informacion mbi apartamentin: kati 2, sipërfaqja e apartamentit 85 m2.
Apartamenti është bosh dhe disponon: salloni ndenjes, 2 dhoma gjumi, tualeti, ballkoni, punime cilësore, kubaturë e rregullt vendodhje strategjike pamje e mrekullueshme.
Afërsia me Tiranën e Durrësin e bën atë një shtëpi të dytë për cdokënd që jeton 20 deri në 40 minuta larg.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 85
Kati 2
Adresa/rruga Gjiri i Lalzit