Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Durres, shitet Apartament, siperfaqe 90m2 Çmimi - 104,300EUR Total Individuale

3 years ago IMOBILIARE Durrës   470 views

Euro €104,300

  • durres-shitet-apartament-siperfaqe-90m2-cmimi-104300eur-total-big-0
  • durres-shitet-apartament-siperfaqe-90m2-cmimi-104300eur-total-big-1
  • durres-shitet-apartament-siperfaqe-90m2-cmimi-104300eur-total-big-2
  • durres-shitet-apartament-siperfaqe-90m2-cmimi-104300eur-total-big-3
  • durres-shitet-apartament-siperfaqe-90m2-cmimi-104300eur-total-big-4
Vendodhja: Durrës
ID: 144
Cmimi: Euro €104,300 E Negociushme

Apartamenti është i pozicionuar te kompleksi rezidencial “San Pietro”, i ndërtuar së fundmi te Gjiri i Lalzit në Durrës.
I rrethuar nga kurorat e pishave të larta dhe të bukura, me shtrirje mbi 30 km, shtrihet plazhi i mrekullueshëm i San Pietros.
Informacion mbi apartamentin: kati 2, sipërfaqja e apartamentit 90.3 m2.
Apartamenti është bosh dhe disponon: salloni ndenjes, 2 dhoma gjumi, tualeti, ballkoni, punime cilësore, kubaturë e rregullt vendodhje strategjike pamje e mrekullueshme.
Afërsia me Tiranën e Durrësin e bën atë një shtëpi të dytë për cdokënd që jeton 20 deri në 40 minuta larg.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 90.3
Kati 2
Adresa/rruga Gjiri i Lalzit