Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet Apartament në Durres, Gjiri Lalzit, Çmimi - 115,900EUR Total Individuale

3 years ago IMOBILIARE Durrës   723 views

Euro €115,900

  • shitet-apartament-ne-durres-gjiri-lalzit-cmimi-115900eur-total-big-0
  • shitet-apartament-ne-durres-gjiri-lalzit-cmimi-115900eur-total-big-1
  • shitet-apartament-ne-durres-gjiri-lalzit-cmimi-115900eur-total-big-2
  • shitet-apartament-ne-durres-gjiri-lalzit-cmimi-115900eur-total-big-3
Vendodhja: Durrës
ID: 143
Cmimi: Euro €115,900

Apartamenti është i pozicionuar te kompleksi rezidencial “San Pietro”, i ndërtuar së fundmi te Gjiri i Lalzit në Durrës.
I rrethuar nga kurorat e pishave të larta dhe të bukura, me shtrirje mbi 30 km, shtrihet plazhi i mrekullueshëm i San Pietros.
Informacion mbi apartamentin: kati 2, sipërfaqja e apartamentit 90.9 m2 sipërfaqja e përbashkët 9.4 m2 Sipërfaqja totale 100.3 m2.
Apartamenti është bosh dhe disponon: salloni ndenjes, 2 dhoma gjumi, tualeti, ballkoni, punime cilësore, kubaturë e rregullt vendodhje strategjike pamje e mrekullueshme.
Afërsia me Tiranën e Durrësin e bën atë një shtëpi të dytë për cdokënd që jeton 20 deri në 40 minuta larg.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 91
Kati 2
Adresa/rruga Gjiri Lalzit