Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Passat viti 2014, automat, 2.0 TDI, 13500 Euro Individuale

3 years ago MAKINA Tirana   719 views

Euro €13,500

  • passat-viti-2014-automat-20-tdi-13500-euro-big-0
  • passat-viti-2014-automat-20-tdi-13500-euro-big-1
  • passat-viti-2014-automat-20-tdi-13500-euro-big-2
  • passat-viti-2014-automat-20-tdi-13500-euro-big-3
  • passat-viti-2014-automat-20-tdi-13500-euro-big-4
  • passat-viti-2014-automat-20-tdi-13500-euro-big-5
  • passat-viti-2014-automat-20-tdi-13500-euro-big-6
  • passat-viti-2014-automat-20-tdi-13500-euro-big-7
  • passat-viti-2014-automat-20-tdi-13500-euro-big-8
Vendodhja: Tirana
ID: 141
Cmimi: Euro €13,500

Shitet W Passat portobagazh, viti 2014, kambio automatike+ndërrim marshi në timon, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë e zezë-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima, navigator origjinal W me ekran të madh, limitator shpejtësie, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 146.000 km origjinale, sensorë parkimi fabrike, sensor drite dhe shiu, disqe origjinale çerkin lega 17" me goma 90%, në gjendje shumë të mire motorrike-xhenerike, ekonomike, dy çelësa, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 13500 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0673894604.

Informacione Shtese

Marka Volkswagen
Karburanti Nafte-Diesel
Kambio Automatik
Viti 2014
KM 146.000