Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

E Class 250 Cdi 4 matic, viti 2014, automat, 220 Cdi, 21000 Euro Individuale

3 years ago MAKINA Tirana   785 views
Vendodhja: Tirana
ID: 140
Cmimi: Euro €21,000

Shitet Benz E Class 250 CDI 4 matic, viti 2014, kambio automatike, motorr 220 CDI, ngjyre e bardhe, kompjuter bordi, klima, navi me ekran te madh, xhama-pasqyra elektrike, 10 airbag,
237.000 km origjinale me libër servisi,sensore parkimi para-prapa, sensor drite dhe shiu, tavan xhami me bazha hapje, disqe cerkin lega 17", ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, ekonomike, me dogane, i sapoardhur. Cmimi 21000 Euro i padiskutueshem. Cel. 0673894604.

Informacione Shtese

Karburanti Nafte-Diesel
Kambio Automatik
Viti 2014
KM 237.000