Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Jepet me qera Ambjent Biznesi ne Astir! Biznes

3 years ago IMOBILIARE Tirana   800 views

Euro €1,200

  • jepet-me-qera-ambjent-biznesi-ne-astir-big-0
  • jepet-me-qera-ambjent-biznesi-ne-astir-big-1
  • jepet-me-qera-ambjent-biznesi-ne-astir-big-2
  • jepet-me-qera-ambjent-biznesi-ne-astir-big-3
  • jepet-me-qera-ambjent-biznesi-ne-astir-big-4
Vendodhja: Tirana
ID: 139
Cmimi: Euro €1,200 E Negociushme

Ambjenti eshte 550 m2, ndodhet ne katin e dyte te nderteses. Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra dhe per Biznese te tjera. Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktaktoni! 0696697301

Informacione Shtese

Sip.Brendshme m2 550
Kati 2
Adresa/rruga Astir