Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Tirane, shitet Apartament, siperfaqe 148m2 Çmimi - 118,400EUR Total Individuale

3 years ago IMOBILIARE Tirana   392 views
Vendodhja: Tirana
ID: 138
Cmimi: Euro €118,400 E Negociushme

Apartamenti është i pozicionuar në një nga zonat me te preferuara në qytet tek Unaza e Re.
Informacion mbi apartamentin: kati 7 i parafundit, sipërfaqe totale 148 m2, siperfaqe e brendshme 129 m2, orientim lindje, apartamenti ka qene 3+1 por eshte modifikuar ne 2+1.
Organizimi: sallonin ndenjes, ambienti i gatimit , 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni i cili ben komunikimin me te gjitha dhomat, korridor shpërndarës, i investuar, kubaturë e rregullt, termoizolim, sistem kondicionimi multisplit mitsubishi, i shtruar me parket i ardhur nga kanadaja 1.8 cm trashsi , i mobiluar luks, ashensor , 2 parkime 50 m2 ne total 22000 euro, sistem filtrimi uji qendror per eleminimin e gelqeres dhe mbetjet e thata qe prishin dushet dhe rrobat, panele diellore per ujin automatik prodhim i fundit austriak me 200 litra pa boljera.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 148
Kati 7
Adresa/rruga Unaza e Re