Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Ford C-Max viti 2011, automat, 2.0 Tdci, 8200 euro Individuale

3 years ago MAKINA Tirana   686 views
Vendodhja: Tirana
ID: 137
Cmimi: Euro €8,200

Shitet Ford C-Max, viti 2011, kambio automatike, 2.0 TDCI, 5 porta, ngjyrë bojëqielli perlë-shumë e bukur, kompjuter bordi, kasetofon origjinal radio/cd/navigator/telefon me komanda në timon, klima dixhitale, limitator shpejtësie, Start/Stop opsion, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, 119.000 km origjinale, sensorë parkimi para-prapa(fabrike), sensor drite dhe shiu, disqe origjinale çerkin lega 17", gomat 90%, xhama të errët origjinalë, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, ekonomike, 2 celësa, me doganë, e sapoardhur. Cmimi : 8200 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0673894604.

Informacione Shtese

Marka Ford
Karburanti Nafte-Diesel
Kambio Automatik
Viti 2011
KM 119.000