Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet Ford Fusion 1.4TDci viti 2003, 2,700EUR Individuale

3 years ago MAKINA Tirana   520 views

Euro €2,700

  • shitet-ford-fusion-14tdci-viti-2003-2700eur-big-0
  • shitet-ford-fusion-14tdci-viti-2003-2700eur-big-1
Vendodhja: Tirana
ID: 136
Cmimi: Euro €2,700 E Negociushme

Shitet Ford Fusion
1.4 naftë TDci
Viti 2003
Ardhur nga Italia para 1 viti e gjysëm dhe përdorur vetëm me naftë Maqedonisë.
Kilometra 132000 origjinal, mund të kontrollohet ku të dëshirojë blerësi.
Rrip faze kit(bashkë me pompë uji) ndërruar në 125000km
Makina është shumë ekonomike me rreth 4.4lt/100 jashtë qytetit dhe rreth 5.8lt/100 brenda qytetit në Tiranë.
Të interesuarit mund të tel në: 069 644 78 99

Informacione Shtese

Marka Ford
Karburanti Nafte-Diesel
Viti 2003
KM 132000