Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Tirane, shitet Apartament, siperfaqe 55m2 Çmimi - 110,000EUR Total Individuale

3 years ago IMOBILIARE Tirana   377 views
Vendodhja: Tirana
ID: 135
Cmimi: Euro €110 E Negociushme

Shitet apartament 1+1 në Bllok ne rrugen Perlat Rexhepi prane Xheko Imperial.
Informacion mbi apartamentin: Kati 1 i nje godine 2 kateshe, siperfaqe 55 m2, 1 dhome gjumi nje dome ndenje , me certifikate pronesie per biznes.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Detaje te tjera: bosh, pallat ekzistues, i pershtatshem per biznes.
Zona ku ndodhet apartamenti eshte zone e qet e preferuar per banim dhe prane faciliteteve.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005

Informacione Shtese

Mobilimi:
Pa Mobiluar
Dhoma|Sallon:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Brendshme m2 55
Kati 1
Adresa/rruga Bllok ne rrugen Perlat Rexhepi prane Xheko Imperial.