Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Fier, shitet Apartament, siperfaqe 78.5m2 Çmimi - 520EUR për M2 Individuale

3 years ago IMOBILIARE Fier   435 views

Euro €40,000

  • fier-shitet-apartament-siperfaqe-785m2-cmimi-520eur-per-m2-big-0
  • fier-shitet-apartament-siperfaqe-785m2-cmimi-520eur-per-m2-big-1
  • fier-shitet-apartament-siperfaqe-785m2-cmimi-520eur-per-m2-big-2
  • fier-shitet-apartament-siperfaqe-785m2-cmimi-520eur-per-m2-big-3
Vendodhja: Fier
ID: 133
Cmimi: Euro €40,000 E Negociushme

Shitet apartament 1+1 në lagjen "Liri" Fier . Ka një sipërfaqe prej 78.5 m² dhe ndodhet në katin e 9-të të një pallati të ri me ashensor . Organizohet në mënyrë të tillë: 1 dhomë + kuzhinë , 1 banjo ,1 ballkon . Shitet i mobiluar me çmimin 520 € / m². Për informacion më të detajuar na kontaktoni ☎️ +355 69 703 2247

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Brendshme m2 78.5
Kati 9
Adresa/rruga lagja liri