Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shitet Volkswagen viti prodhimit 207 kamio Manuale me 186,000KM Individuale

3 years ago MAKINA Durrës   510 views

Euro €7,600

  • shitet-volkswagen-viti-prodhimit-207-kamio-manuale-me-186000km-big-0
  • shitet-volkswagen-viti-prodhimit-207-kamio-manuale-me-186000km-big-1
  • shitet-volkswagen-viti-prodhimit-207-kamio-manuale-me-186000km-big-2
  • shitet-volkswagen-viti-prodhimit-207-kamio-manuale-me-186000km-big-3
  • shitet-volkswagen-viti-prodhimit-207-kamio-manuale-me-186000km-big-4
  • shitet-volkswagen-viti-prodhimit-207-kamio-manuale-me-186000km-big-5
  • shitet-volkswagen-viti-prodhimit-207-kamio-manuale-me-186000km-big-6
Vendodhja: Durrës
ID: 130
Cmimi: Euro €7,600 E Negociushme

hitet VW Caddy Maxi Life me motorr 1.9 TDI (105 kf),full opsion e sapo ardhur nga Gjermania. Makina eshte e fund vitit 2007,aktualisht ka 186000 km origjinale me garanci 100%,gjendje perfekte shume e mirembajtur me dogane te paguar gati per targim. Opsionet : 7 sedile cope super te pastra,xhamat e pasem te erret nga fabrika,kondicioner klimatik,abs,esp,xhamat dhe pasqyrat me komandim elektrik,sensore parkimi mbrapa,dopjo dyer me shine nga dy krahet te dyja me xhama te hapshem,radio cd mp3 origjinale,mbyllje qendrore 2 celesat,goma 90% etj. Gjendja e makines shume e mire,ska nevoje per asnje sherbim,cmim i diskutueshem. Tel,whatsapp nr. 0682090377

Informacione Shtese

Marka Volkswagen
Karburanti Nafte-Diesel
Kambio Manual
Viti 2007
KM 186000