Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Jepet me qera Ambjent per zyra ne zonen e Myslym Shyri. Individuale

4 years ago IMOBILIARE Tirana   1.2K views

Euro €400

  • jepet-me-qera-ambjent-per-zyra-ne-zonen-e-myslym-shyri-big-0
  • jepet-me-qera-ambjent-per-zyra-ne-zonen-e-myslym-shyri-big-1
  • jepet-me-qera-ambjent-per-zyra-ne-zonen-e-myslym-shyri-big-2
  • jepet-me-qera-ambjent-per-zyra-ne-zonen-e-myslym-shyri-big-3
Vendodhja: Tirana
ID: 13
Cmimi: Euro €400 E Negociushme

Jepet me qira Ambjent per zyra ne zonen e Myslym Shyri afer tregut cam. Ambjenti eshte pjese e nje godine te re banimi dhe eshte i pershtatshem per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme. Cmimi eshte 400 Euro i diskutueshem, . Per me shume informacion mund te na kontaktoni: C. 0676287567 ose 0684073990

Informacione Shtese

Sip.Jashtme m2 22mu00b2
Kati 1
Adresa/rruga Adresa: Rruga Myslym Shyri