Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Fier, shitet Apartament, siperfaqe 410m2 Çmimi - 550,000LEK Total Individuale

3 years ago IMOBILIARE Fier   410 views
Vendodhja: Fier
ID: 129
Cmimi: Euro €550,000 E Negociushme

Okazion shitet shtëpi 2 – katëshe në lagjen Sheq i Madh , Fier , me një sipërfaqe prej 410 m² nga të cilat 107 m² janë banesë dhe 303 m² janë truall . Kati i parë i banesës është i banushëm kurse i dyti është i pa përfunduar . Posedon dokumentacion të rregullt dhe shitet me një çmim prej 5,500,000 lek / total . Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin e telefonit +355 69 703 2243 .

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 5+1 e me shume
Sip.Brendshme m2 410
Sip.Jashtme m2 410
Kati 1
Adresa/rruga LAGJA SHEQ I MADH , FIER