Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Fier, shitet Apartament, siperfaqe 135m2 Çmimi - 52,000EUR Total Individuale

3 years ago IMOBILIARE Fier   459 views

Euro €52,000

  • fier-shitet-apartament-siperfaqe-135m2-cmimi-52000eur-total-big-0
  • fier-shitet-apartament-siperfaqe-135m2-cmimi-52000eur-total-big-1
  • fier-shitet-apartament-siperfaqe-135m2-cmimi-52000eur-total-big-2
  • fier-shitet-apartament-siperfaqe-135m2-cmimi-52000eur-total-big-3
  • fier-shitet-apartament-siperfaqe-135m2-cmimi-52000eur-total-big-4
  • fier-shitet-apartament-siperfaqe-135m2-cmimi-52000eur-total-big-5
Vendodhja: Fier
ID: 128
Cmimi: Euro €52,000 E Negociushme

Shitet apartament 2+1 në Lagjen 29 Nëntori , Fier me një sipërfaqe prej 94 m². Apartamenti është në katin e 8 dhe shitet i pa mobiluar . Organizohet në mënyrë të tillë: 2 dhoma gjumi , 1 sallon dhe 1 banjo. Nga ballkoni shikohet nje pamje e bukur , shitet me nje çmim prej 65000 € / total , Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin e telefonit +355 69 703 2243.

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 3+1
Sip.Brendshme m2 135
Kati 5
Adresa/rruga LAGJA 29 NËNTORI , FIER