Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Agjensi Turistike, Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Nirvana Lagoon #Villas Suites & Spa Hotel 5 Biznes

3 years ago TURIZEM Tirana   515 views

Euro €599

  • agjensi-turistike-tirane-ofroj-pakete-ne-bregdet-turqi-nirvana-lagoon-villas-suites-spa-hotel-5-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 125
Cmimi: Euro €599

Agjensi Turistike, Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Nirvana Lagoon #Villas Suites & Spa Hotel 5

Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa Hotel 5* - 590 Euro.
Nixitoni te rezervoni sot dhe neser dhe perfitoni 35% zbritje.
Nisje ne 24 Maj per 7 dite te plota
Fluturimi + Akomodim + Ultra All Inclusive
Rezervo tani dhe paguaj 30%, pjesen tjeter deri ne 3 jave perpara nisje