Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Agjensi Turistike, Tirane, ofroj TIRANE-SOFIE-TIRANE. 4 here ne jave. ME AUTOBUZ Biznes

3 years ago TURIZEM Tirana   2.3K views

Euro €70

  • agjensi-turistike-tirane-ofroj-tirane-sofie-tirane-4-here-ne-jave-me-autobuz-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 124
Cmimi: Euro €70

Linja e rregullt me autobus TIRANE-SOFIE-TIRANE.

Tirane Sofie cdo te hene, te marte te merkure ora 12:00

dhe perseri te merkure dhe te djele ora 18.30 nga Tirana.

BILETA AUTOBUZI PER NE SOFIE, 40 EURO VAJTJE DHE 70 EURO VAJTJE ARDHJE...REZERVONI..SA ME SHPEJTE..


Sofie-Tirane te hene dhe
te enjte ora 16:00

te enjte dhe te premte ora 18:30Bileta mund te lihet e hapur.

Kontakto: 042230668/0696153704