Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Njoftime Pune - Agjent Shitje ne CRYPTO/FOREX ne gjuhen GJERMANE / Paga nga 400 euro neto Biznes

3 years ago PUNE Tirana   671 views

Euro € --

  • njoftime-pune-agjent-shitje-ne-cryptoforex-ne-gjuhen-gjermane-paga-nga-400-euro-neto-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 120
Cmimi: Euro € --

IDM TECHNOLOGY eshte ne kerkim te agjenteve te shitjes ne burse ne gjuhen GJERMANE.
Preferohen te kene patur eksperienca te meparshme te ngjashme ne FOREX ose CRYPTO.

Tipologjia e shitjes: CryptoCurrency
Page Baze 400 Euro (NETO) + Bonuse mujore konkurruese
-Kontrate pune ne perputhje me legjislacionin Shqiptar.
-Rritje profesionale.
-Trajnime dhe suport i vazhdueshem.

Nese jeni ne kerkim te nje vendi pune per te qene te pavarur ekonomikisht dhe te keni mundesi rritje,
nese jeni te perkushtuar dhe te motivuar per te dhene me te miren tuaj, mos prisni me gjate!
Bashkohu me super skuadren e IDM TECHNOLOGY!

Adresa: Ish stacioni i trenit, prane Tregi Marketing Group
Kontakt 0699720582
Email: [email protected]