Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Ne Don Bosko, Shitet Apartament 3+1 Individuale

1 month ago IMOBILIARE Tirana   53 views

Euro €127,000

  • ne-don-bosko-shitet-apartament-31-big-0
  • ne-don-bosko-shitet-apartament-31-big-1
  • ne-don-bosko-shitet-apartament-31-big-2
  • ne-don-bosko-shitet-apartament-31-big-3

0.0 star

Vendodhja: Tirana
ID: 12
Cmimi: Euro €127,000

Shitet Apartament 3+1 ne Don Bosko

Ka nje siperfaqe prej 128m2

Eshte e pajisur me certifikate pronesie

Ndodhet ne katin e pare banim, buze rruge

Eshte i pershtatshem per zyra dhe aktivitete te tjera pallat ri me ashensor

Ka mundesi ndarje ne 2 apartamente

Cmimi i shitjes 127.000 euro

Informacione Shtese

Gjendja:
Pa Mobiluar
Hyrje:
Hyrje 3+1
Sip.Brendshme m2 128
Sip.Jashtme m2 128
Kati 1
Adresa/rruga Don Bosko

 
Note: You must be logged in to post a review.