Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Tirane, ofroj BILETE AUTOBUZI BUDAPEST, BRUKSEL, VIENE, PRAGE 150 Euro Biznes

3 years ago TURIZEM Tirana   757 views

Euro €150

  • tirane-ofroj-bilete-autobuzi-budapest-bruksel-viene-prage-150-euro-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 117
Cmimi: Euro €150

PROGRAMI I UDHETIMEVE
* TIRANE-KOSOVE-SHKUP-SERBI-HUNGARI-AUSTRI-CEKI-GJERMANI-BELGJIKE

UDHETIMI NGA TIRANA BEHET CDO TE MARTE , TE MERKURE, TE ENJTE TE SHTUNE & TE DIELE NE OREN 07:00 TE MENGJESIT


NDERSA UDHETIMI NGA BRUKSELI BEHET CDO TE HENE , TE MARTE , TE ENJTE, TE PREMTE DHE TE SHTUNE NE OREN 18:00


UDHETIMI BEHET NE KETO VENDE :


 

HUNGARI BUDAPEST
AUSTRI VIENE
CEKI PRAGE
GJERMANI FRANKFURT,DUSSELDORF,KOLN,NUREMBERG
BELGJIKE BRUKSELBILETA VETEM VAJTJE KUSHTON 150 EURO 
BILETA E KTHIMIT KUSHTON 110 EURO 
BILETA VAJTJE ARDHJE KUSHTON 260 EURO 


Pagesa e biletave, behet ne zyre cash, me banke, western union, credit card etj.