Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Njoftime Pune - Tirane, ofroj vend pune Retention Agent (Italisht) Biznes

3 years ago PUNE Tirana   851 views

Euro € --

  • njoftime-pune-tirane-ofroj-vend-pune-retention-agent-italisht-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 116
Cmimi: Euro € --

Kerkohen 10 agjente per pozicionin Retention Agent per gjuhen Italiane.

∙Retention Agent:
Eksperience minimale 6 muaj ne Retention,italishte te shkelqyer. Baza 700 Euro + % mbi Loading.

Ofrojme; ambjent pune luksoz, paga mbi mesataren e tregut.

Bonuse ditore dhe mujore shume te kenaqshme.

Tek ne do te keni trajnime te vazhdueshme dhe mundesi rritje ne karriere.

Kontakt:
E-mail: [email protected]
Facebook: Royal Trade
Instagram: Royaltradeal