Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Pune - Tirane, ZZ Group kerkon te punesoje part dhe full time Operatore per gjuhet Italiane ose Gjermane Biznes

4 years ago PUNE Tirana   605 views

Euro € --

  • pune-tirane-zz-group-kerkon-te-punesoje-part-dhe-full-time-operatore-per-gjuhet-italiane-ose-gjermane-big-0
Vendodhja: Tirana
ID: 114
Cmimi: Euro € --

Z-Z Group kerkon te punesoje part dhe full time Operatore ne gjuhen Italiane,Gjermane

Mundesi page ne baze te standarteve europiane dhe nje ambjent dinamik pune.

Ofrojme:

– Paga te kenaqshme dhe konkuruese ne treg.
– Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes
– Mundesi trajnimi jashte shtetit
– Bonuse motivuese, duke shperblyer aftesine tuaj
– Trajnime me pagese te plote

Kerkojme:

– Te zoteroje shume mire gjuhet e mesiperme
– Te kete eksperience me pare ne fushen e Call Center
– Disponibilitet Full- Time
– Aftesi te mira komunikuese
– Te punoje ne grup
– Seriozitet ne pune
– Ambicie dhe vendosmeri

Te interesuarit te dergojne CV-ne e tyre ne adresen e emailit [email protected]

Cel. : 0696094444

***Vetem kandidatet e perzgjedhur do te njoftohen!