Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Makina ne shitje, Tirane, shes makine Mitsubishi COLT Viti 2009, 3.900 Euro Individuale

2 years ago MAKINA Tirana   396 views

Euro €3,900

  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-mitsubishi-colt-viti-2009-3900-euro-big-0
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-mitsubishi-colt-viti-2009-3900-euro-big-1
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-mitsubishi-colt-viti-2009-3900-euro-big-2
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-mitsubishi-colt-viti-2009-3900-euro-big-3
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-mitsubishi-colt-viti-2009-3900-euro-big-4
Vendodhja: Tirana
ID: 112
Cmimi: Euro €3,900

Karburanti: Hibrid
Ngjyra.....: e kuqe
Kamjo......: manual
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 55
KM..........: 63000

MITSUBISHI COLT , VITI 2009 MOTORR 1.1 BENZIN ME IMPIANT GAZI TE MONTUAR NE ITALI 63.000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH POTHUAJSE E RE ‼️ E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR GOMA TE REJA , NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE
CMIMI : 3900 EURO @ Tirana, Albania
INFO : 0692765740

Cel. : 0692765740

Informacione Shtese

Ketegoria Makina-Veture
Marka Mitsubishi
Karburanti Elektrike
Kambio Manual
Viti 2009
KM 63000
Kondicioner Me Kondicjoner
Ngjyra E Kuqe