Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Makina ne shitje, Tirane, shes makine Toyota IQ Viti 2009, 5.500 Euro Individuale

4 years ago MAKINA Tirana   1K views

Euro €5,500

  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-toyota-iq-viti-2009-5500-euro-big-0
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-toyota-iq-viti-2009-5500-euro-big-1
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-toyota-iq-viti-2009-5500-euro-big-2
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-toyota-iq-viti-2009-5500-euro-big-3
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-toyota-iq-viti-2009-5500-euro-big-4
Vendodhja: Tirana
ID: 111
Cmimi: Euro €5,500

Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Kondicioner
Fuqia KW..: 66
KM..........: 120000

TOYOTA IQ , VITI 2009 , MOTORR 1.0 BENZINE , KAMBIO AUTOMATIKE , 120.000 KM ME LIBER SHERBIMESH , KONDICIONER , OPSIONE NE TIMON , KOMPJUTER BORDI , AUX-ESP-ABS , 4 SEDILJE , DISQE DHE GOMA TE REJA , MBYLLJE QENDRORE ME PULT , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , 2 CELESA ORIGJINAL MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON. E SAPOARDHUR , ME DOGANE TE PAGUAR. CMIMI : 5500 EURO ...!!!!! INFO: 0692765740
MAKINA TE TJERA NE FACEBOOK DHE INSTAGRAM : AUTOCLASS

Cel. : 0692765740

Informacione Shtese

Marka Toyota
Karburanti Benzin
Kambio Automatik
Viti 2009
KM 120000