Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shtepi me qera - Liqeni i Thate, Jepet me Qira Apartament 1+1 me pamje Fantastike nga Liqeni !!! Biznes

4 years ago IMOBILIARE Tirana   779 views

Euro €220

  • shtepi-me-qera-liqeni-i-thate-jepet-me-qira-apartament-11-me-pamje-fantastike-nga-liqeni-big-0
  • shtepi-me-qera-liqeni-i-thate-jepet-me-qira-apartament-11-me-pamje-fantastike-nga-liqeni-big-1
  • shtepi-me-qera-liqeni-i-thate-jepet-me-qira-apartament-11-me-pamje-fantastike-nga-liqeni-big-2
  • shtepi-me-qera-liqeni-i-thate-jepet-me-qira-apartament-11-me-pamje-fantastike-nga-liqeni-big-3
  • shtepi-me-qera-liqeni-i-thate-jepet-me-qira-apartament-11-me-pamje-fantastike-nga-liqeni-big-4
  • shtepi-me-qera-liqeni-i-thate-jepet-me-qira-apartament-11-me-pamje-fantastike-nga-liqeni-big-5
  • shtepi-me-qera-liqeni-i-thate-jepet-me-qira-apartament-11-me-pamje-fantastike-nga-liqeni-big-6
Vendodhja: Tirana
ID: 110
Cmimi: Euro €220

Rruga Hamdi Garunja, ne nje nga zonat me te preferuara dhe me te qeta per banim ne Tirane, Jepet me Qira Apartament 1+1 me hapsira te bollshme dhe pamje fantastike te liqenit te Thate. Apartamenti eshte i organizuar ne nje Sallon te bollshem sebashku me Ambjentin e Gatimit me dalje ne ballkon, nje Dhome e bollshme me orientim nga Perendimi, dhe nje tualet i madh. Apartamenti jepet bosh (vetem me kundrabufe) dhe preferohen klient Afatgjate. Per me nje vizite ne prone kontaktoni me Rezartin ne numrin e cel 0697094424

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
1+1 ose Garsoniere
Sip.Jashtme m2 75m²
Kati 4
Adresa/rruga Rruga Hamdi Garunja