Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Jepet me qira Apartament 2+1,64m2, 350euro tek zona e 21 dhjetorit Individuale

1 month ago IMOBILIARE Tirana   22 views

Euro €350

  • jepet-me-qira-apartament-2164m2-350euro-tek-zona-e-21-dhjetorit-big-0
  • jepet-me-qira-apartament-2164m2-350euro-tek-zona-e-21-dhjetorit-big-1
  • jepet-me-qira-apartament-2164m2-350euro-tek-zona-e-21-dhjetorit-big-2
  • jepet-me-qira-apartament-2164m2-350euro-tek-zona-e-21-dhjetorit-big-3
  • jepet-me-qira-apartament-2164m2-350euro-tek-zona-e-21-dhjetorit-big-4

0.0 star

Vendodhja: Tirana
ID: 11
Cmimi: Euro €350

Jepet me qira Apartament 2+1,64m2, 350euro tek zona e 21 dhjetorit .Apartamenti eshte teresisht i mobiluar ne menyre bashkekohore . Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, 1 kuzhine dhe 2 dhoma gjumi dhe tualeti. Apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme perreth . Preforeohet vetem per familjare. Per me teper informacion rreth ketij apartamenti mund te ne kontaktoni C: 0672023777 0684073990

Informacione Shtese

Gjendja:
Mobiluar
Hyrje:
Hyrje 2+1
Sip.Jashtme m2 64m²
Adresa/rruga Adresa: 21 Dhjetori

 
Note: You must be logged in to post a review.