Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Makina ne shitje, Tirane, shes makine Toyota YARIS Viti 2012, 7900 Euro Individuale

4 years ago MAKINA Tirana   829 views

Euro €7,900

  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-toyota-yaris-viti-2012-7900-euro-big-0
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-toyota-yaris-viti-2012-7900-euro-big-1
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-toyota-yaris-viti-2012-7900-euro-big-2
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-toyota-yaris-viti-2012-7900-euro-big-3
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-toyota-yaris-viti-2012-7900-euro-big-4
Vendodhja: Tirana
ID: 109
Cmimi: Euro €7,900

Karburanti: Hibrid

Ngjyra.....: gri e erret

Kamjo......: manual
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 81
KM..........: 127000

TOYOTA YARIS MODEL 2012 , MOTORR 1.3 BENZINE + IMPIANT GAZI ( TARTARINI ) TE MONTUAR NE ITALI ME CERTIFIKATE , 127.000 KM ORIGJINALE TE VERIFIKUARA TEK TOYOTA ME LIBER SHERBIMESH , 4 PORTA , KAMERA PARKINGU , KLIMA , OPSIONE NE TIMON , CD-Mp3-DVD-BLUETOOTH - TELEPHONE-NAVIGATOR - ESP , DISQE DHE GOMA TE REJA , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , 2 CELESA ORIGJINAL , MBYLLJE QENDRORE ME PULT , KOMPJUTER BORDI , E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR , NE GJENDJE PERFEKTE. MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON. CMIMI : 7900 EURO..!!!! INFO : 0692765740

Cel. : 0692765740

Informacione Shtese

Marka Toyota
Karburanti Tjeter
Kambio Manual
Viti 2012
KM 127000