Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shtepi ne shitje - Te Hipoteka Prane Unazez, Shitet Apartament 2+1+2 i Sapo Investuar Me Shume Drite!!! Biznes

4 years ago IMOBILIARE Tirana   415 views
Vendodhja: Tirana
ID: 108
Cmimi: Euro €100,000

Te Hipoteka Prane Unazez, Shitet Apartament 2+1+2 i Sapo Investuar Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 10 katesh te mire administruar te pajisur me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 102 metra katror dhe organizohet ne sallon ndenje te bollshem me kend kuzhine me vehte te cilet kan nje fasade xhami me orientim nga jugu me pamje te lire drejt qendres se Tiranes, dy dhoma gjumi ku njera prej te cilave ka dalje ne ballkon,2 tualete, 2 ballkone. Apartamenti ka pamje te lire dhe orientimi eshte nga Jugu-Lindja. Apartamenti sapo eshte investuar nga e para dhe vihen re fasadat dopjo xham, tualetet te pajisur me hidrosanitare incaso - sospesi dhe kabine dushi, kontrabufeja dhe kendi i sallonit dhe dhoma e gjumit. Zona ne te cilen ndodhet vetem 7 minuta larg qendres se Tiranes ofron te gjitha facilitetet e mundshme si shkolla, kopshte, universitete,qender shendetsore, banka, supermarkete, restorante, bare , linja transporti publik etj. Duke qene se apartamenti sapo eshte restauruar me punime cilesore dhe shitet 90 % i mobiluar dhe duke pasur parasysh vendodhjen ky apartament eshte ideal per investim ku mund te jepet me qera te larte mujore ose per nje jetese komode. Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni Priamon ne Nr 0672040029.

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 2+1
Sip.Brendshme m2 92m²
Sip.Jashtme m2 102m²
Kati 5
Adresa/rruga Adrese: Rruga Panorama