Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Shtepi me qera - Super apartament 3+1+2 me qira prane Liqenit ! Biznes

4 years ago IMOBILIARE Tirana   499 views
Vendodhja: Tirana
ID: 106
Cmimi: Euro €600

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes te liqeni jepet apartament 3+1 me qira. Apartamenti ka nje siperfaqe 155 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 10 katesh dhe i mire administruar, Apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje me mobilje luksi + kuzhine me te gjitha paisjet elektroshtepiake, 3 dhoma gjumi me kondicioner ,2 tualete, 2 ballkone. Vendnodhja e apartamenti ndodhet vetem 2 minuta large liqenit te jep te gjitha facilitetet si : Restorante, bare, farmaci, supermarkete etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni Eraldon ne numerin : 0676048057

Informacione Shtese

Mobilimi:
Mobiluar
Dhoma|Sallon:
Hyrje 3+1
Sip.Brendshme m2 142m²
Sip.Jashtme m2 153m²
Kati 5
Adresa/rruga Adrese: Nobis