Identifikohu Ose Regjistrohu Per Te Postuar Njoftime Falas.

Makina ne shitje, Tirane, shes makine Audi A6 Viti 2007, 6700 Euro Individuale

4 years ago MAKINA Tirana   495 views

Euro €7,200

  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-audi-a6-viti-2007-6700-euro-big-0
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-audi-a6-viti-2007-6700-euro-big-1
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-audi-a6-viti-2007-6700-euro-big-2
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-audi-a6-viti-2007-6700-euro-big-3
  • makina-ne-shitje-tirane-shes-makine-audi-a6-viti-2007-6700-euro-big-4
Vendodhja: Tirana
ID: 105
Cmimi: Euro €7,200

Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: gri e erret
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 184
KM..........: 171000

7200 EURO...!!!!! AUDI A6 QUATTRO , MOTORR 3.2 FSI MODEL 2007 , KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC , 171.000 KM , FULL OPTION , SALLON LEKURE BEZHE + SEDILJE ME NGROHJE , CD-DVD-NAVI-TELEPHONE, CRUIZE CONTROLL , ESP CONTROLL , KLIMA BI-ZONE , MARSHE DHE OPSIONE NE TIMON F1 , DRITA XENON-BIXENON ME LEVIZJE SIPAS KTHESAVE , PERDE ELEKTRIKE , KOMPJUTER BORDI , PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE , NE GJENDJE PERFEKTE ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA , DOKUMENTA TE PAGUARA 2 CELESA ORIGJINAL. MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON. 
CMIMI : 6700 EURO. I PADISKUTUESHEM. INFO : 0692765740

Cel. : 0692765740

Informacione Shtese

Marka Audi
Karburanti Benzin
Kambio Automatik
Viti 2007
KM 171000